Предлагаем посетить новую версию сайта EliteMedica.ua или нашего интернет-магазина MedStock.ua

+38 (044) 331-45-35
+38 (044) 490-66-10
Отзывы
Отзывы


            Клініка "Оберіг"          

 

           За підсумками співпраці наших компаній на протязі 3-х років, висловлюємо подяку Вам і вашим співробітникам за якісне виконання своєї роботи. Вчасне надання висококваліфікованої консультації, щодо товарів медичного призначення, оперативність та гнучкість.

           Хочемо відмітити, що ТОВ «ЕлітМедіка» – офіційний дистриб'ютор виробів медичного призначення компанії «Johnson & Johnson»  – шовні, перев'язувальні, гемостатичні матеріали, дренажні системи, зшиваючі апарати, стерилізатори та багато іншої медичної продукції від провідних зарубіжних виробників (Aesculap, Balton, B.Braun, Becton Dickinson, Martin, Rusch, Tekno, Troge, Sterylab, Vogt Medical, Unomedical, 3М) та вітчизняних (Гемопласт, УкрВата).

           Універсальна клініка «Оберіг» висловлює надію на подальшу співпрацю, а також готові рекомендувати ТОВ «ЕлітМедіка» як надійного, кваліфікованого, ефективного постачальника і відповідального партнера.

           Претензій щодо термінів виконання замовлення та якості товарів - немає.

Менеджер з  маркетингу                       Ситник Катерина Максимова Максимовна

                     

   Клініка Гармонія

          Наша компанія вперше звернулася до ТОВ «ЕЛІТМЕДІКА» близько 5 років тому. За час нашої співпраці з компанією «ЕЛІТМЕДІКА» зарекомендувала себе, як надійного постачальники медичних товарів. Не одноразово завдяки своєму широкому асортименту медичних виробів, доступних цін, кваліфікованих та ввічливих працівників ми отримували товар вчасно.

         Дякуємо за Вашу співпрацю, бажаємо Вам процвітання та нових клієнтів. 

         Головний лікар                           Островська Олександра Петрівна

 

Фарма-Світ

         Керівництво ТОВ «ФАРМА-СВІТ» висловлює свою подяку колективу компанії ТОВ «ЕЛІТМЕДІКА» за широкий асортимент шовного матеріалу виробника «Jonson&Jonson», доступні ціни та приємні знижки, а також за особливій підхід до кожного клієнта.

         Завдяки серйозному і кваліфікованому підходу співробітників компанії ТОВ «ЕЛІТМЕДІКА» отримуємо товари медичного призначення високої якості, враховують всі наші побажання по терміну виконання нашого замовлення, що сприятливо відбилося на подальшій роботі нашого Підприємства.

         Директор ТОВ «ФармаСвіт»       Смаглій Вадим Станиславович

 

Вива

        Маючи в своєму розпорядженні декілька великих медичних клінік, наша мережа медичних закладів змушена постійно співпрацювати з різними оптово-торговельними компаніями. З усіх постачальників, які опрацьовували наші замовлення хочемо виділити ТОВ «ЕЛІТМЕДІКА».

       Співробітники цієї компанії виконують роботу оперативно і якісно, беруться за термінові замовлення, а також уважно прислухаються до наших вимог.

       Щодо якості товару не виникає ніяких сумнівів.

       Ми впевнені в надійності і відповідальності компанії «ЕЛІТМЕДІКА», тому рекомендуємо її і Вам.

       Маркетолог                                                            Екатерина Кутова

 

ТОВ "ГУДМЕДІКАЛ"

      ТОВ «Елітмедика» компанія на ринку продажу товарів медичного призначення по всій території України. Наша компанія співпрацює з Елітмедика з 2015 року, за цей короткий час наша співпраця виявилась досить плідною. Професіоналізм працівників Елітмедика залишає тільки позитивні емоції , індивідуальний підхід до кожного клієнта : оптимальні терміни поставки, гнучка система знижок, ціни та інше . Елітмедика має широкий спектр продукції та її якість, постійно розширює свій асортимент товару.

                  Генеральній директор                             Гудаш Олег Миколайович

 

«НАТЮРЕЛЛЕ» — это медицинский центр нового поколения.

     Ми, повністю задоволені роботою менеджерів компанії «ЕЛІТМЕДІКА», яких характеризує високий професіоналізм та прагнення задовольнити всі побажання замовника. Таке уважне ставлення до наших інтересів, а також чітке слідування принципам ділової етики робить компанію «ЕЛІТМЕДІКА» цінним та надійним партнером.

Директор                                                        Бубнова Лариса Вікторівна

 

 

 

***

    Висловлю свою подяку за якісний і швидкий сервіс. Особливо хочу відмітити хороший рівень знань товарів медичного призначення менеджера Ірини. У моїй професії кожна хвилина – це життя моїх пацієнтів, тому для мене має значення швидкість оброблення мого замовлення, співвідношенню ціни до якості.

Лещишин Иван Михайлович

(хірург швидкої та невідкладної допомоги, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №4 НМУ імені О.О. Богомольця,  лікар вищої категорії.)

 

   

***

   От всей души выражаю благодарность своему менеджеру! Татьяна Китун просто лучшая! Лично для меня – это очень компетентный и отзывчивый человек, который делает для клиентов даже больше, чем они ожидают.

Смовженко Владимир Иванович

(Городская клиническая больница №15, Заведующий отделения хирургии)

***

   Выражаю вам благодарность за качественный и быстрый сервис. Очень доволен работой вашего менеджера . Буду сотрудничать с вами дальше , цены хорошие , ассортимент широк. Особенно радует , что вся продукция качественная.

Кострыба Алексей Иванович

нкохирург Национальний институт рака)

***

    Рекомендуємо цей сайт, не раз замовляли медичну продукцію. Багато товарів вже в наявності, але навіть якщо щось під замовлення, то доставляють дуже швидко. Зручні умови співпраці, розумні ціни, а, головне, компанія працює з відомими брендами в світі медицини, яким можна довіряти. Нарікань по замовленнях не було – ні за якістю, ні по сервісу.

Рамі Абу Шамсія

(Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №1 НМУ імені О. О. Богомольця.

Президент асоціації арабських лікарів в Україні, член Української асоціації баріатричних хірургів, член Всесвітньої організації баріатричних хірургів (IFSO).